Meist

Ilu maailm on imeline maailm! Hinge ja keha kauniduse harmoonia, püüd olla edukam. See kõik on meie kiirel ja tehnilisel ajastul reaalne. Ilu on ju hämmastav jõud, mis lisab inimesele suurepärasust ja headust, toob tema ellu positiivseid muutusi. Meie ja ka paljud teised püüdlemegi selle poole. Meie deviisiks on: ilu päästab maailma!
Lihtsalt külastage meid ja Teie elu läheb iga päevaga paremaks. Iga inimene tähendab meile erilist lähenemist, individuaalset programmi, mis võtab arvesse tema eripärasid. Vajadusel kasutame erinevate meetodite kombinatsiooni, mis mõjub Teie nahale säästvalt.
Vananemisvastase programmi koostamisel on tähtis arvesse võtta mitte ainult naha praegust seisundit, vaid ka seda, millised probleemid võivad tulevikus tekkida. Väga oluline parameeter on naha paksus. Õhukese epidermisega naistel on suurem kalduvus kortsukeste tekkimisele suu ja silmade ümbruses ning laubal. Seepärast sobivad neile protseduurid, mis parandavad naha mikroringlust ja soodustavad naha paksenemist. Paksema nahaga naised vananevad aeglasemalt. Samas on neil teine probleem – kalduvus sügavate kortsude tekkimisele. Soovitame mitte oodata selliste probleemide ilmnemiseni, vaid tegutseda nende ennetamiseks. Profülaktika on alati parem kui ravi.

Professionaalne hoolitsus.
Kui olete valmis pöörduma süstide ja tehniliste meetodite poole, siis tänu kõrgtehnoloogiliste toodete kasutamisele on neil head tulemused. Näiteks Dermica meetod aitab vaid nelja protseduuriga kaotada visuaalselt 2-3 aastat. Igale vanusele on loodud oma seerum. 30-aastaste jaoks on selleks miimikakortsude korrigeerimine ja kaitse, 50-aastaste jaoks aga rakkude DNA taastamine.
Signaalpeptiidide ja antioksüdantide kompleksiga seerumid koos massaaži firmavõtetega parandavad märgatavalt naha seisundit ja mis peamine – Teie sisemist enesetunnet.